Hakkımızda

Emsa Bilgisayar, 2003 Yılından itibaren Bilişim Teknolojileri alanında bireysel ve kurumsal servis hizmeti vermeye başlamış olup; 2007 yılında baskı çözümleri alanında lider olan Lexmark Yetkili servisliğini alarak hizmet alanını genişletmiştir.

2019 Yılı itibariyle Türkiye'de İlk ve Tek Lexmark Parça Distribütörlüğü görevini üstlenmiştir. İstanbul,Ankara ve İzmir illerinde Emsa Bilgisayar kendi personelleri ile diğer illerde ise Lexmark Yeterlilik Sertifikasına sahip alanında uzman ve tecrübeli iş ortakları ile yerinde hizmet vermektedir.

Uygun Fiyatlı ve Orijinal yedek parçanın uygun fiyatla, Kullanıcılara ulaşması amacıyla 2020 yılında Emsa Bilgisayar Hizmet alanlarına bir yenisi ekleyerek Lexparts.com.tr E-Ticaret hizmeti vermeye başlamıştır.

Lexmark, Lexmark Lazer Yazıcı Modelleri En Ucuz Lazer Yazıcı Fiyatları Çok Satılan Lexmark Lazer Yazıcı Modelleri İndirimli Taksitli Kampanyaları, Kablosuz Wifi Wireles Lexmark Lazer Yazıcı Çok Fonksiyonlu Renkli Siyah Beyaz Fakslı Tarayıcılı Lexmark Lazer Yazıcı

Yetkili Distribütör
7/24 Teknik Destek
İade Garantisi