İade ve Değişim

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen Lexparts.com.tr’den yapılmış olan alışverişlerde 14 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış, Ambalajı açılmamış ve Ürün Deforme olmamış olan ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

Ürünü teslim alırken, Kargo Personelinin yanında kontrol edilmesi gerekmektedir. Eksik veya Hatalı bir sipariş olduğunu düşünüyorsanız Kargo Tespit Tutanağı ibrazı zorunludur. Zorunlu sebepler dışında (Kargo Kırılması,Yıpranması,Parçalanması,Hasarlı) kargo iade ücreti alıcıya aittir.

* Yurt dışı sipariş üzerine getirilen ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.
* İndirim Kodu (Kuponu) verilerek geçilen siparişlerde ürün iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca uyumluluk denetimi müşteri sorumluluğundadır.
* Ürün Fiyatlarına %18 KDV ilave edilerek gönderim yapılmaktadır.

Değişim İşlemleri

Ürün değişim işlemleri için kargo veya buna benzer taşıma işlemlerinden dolayı çıkan aksamalar veya deformeler olduğu anda ürüne ait ilgili durum bilgisinin bize verilmesi durumunda tercih ettiğinizi ürüne ait değişim veya yenisini alma hakkınız bulunmaktadır. Değişim işlemlerinde yapılacak ürün gönderileri sizlere gönderilen Kargo Alıcı bilgileri dahilinde gönderilmelidir.

Kargo Alıcı Bilgilerimiz

UPS KARGO

Emsa Bilgisayar ve Teknik Servis Hizmetleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ

UPS Kargo Kodumuz : 832Y44

Lexmark, Lexmark Lazer Yazıcı Modelleri En Ucuz Lazer Yazıcı Fiyatları Çok Satılan Lexmark Lazer Yazıcı Modelleri İndirimli Taksitli Kampanyaları, Kablosuz Wifi Wireles Lexmark Lazer Yazıcı Çok Fonksiyonlu Renkli Siyah Beyaz Fakslı Tarayıcılı Lexmark Lazer Yazıcı

Yetkili Distribütör
7/24 Teknik Destek
İade Garantisi