Ödeme Yöntemleri

Lexparts Ödeme Yöntemleri

Kredi Kartı ile 3D Secure Ödeme

Ödeme sistemlerindeki güvenlik aşamalarından biri olan 3D Secure, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ekstra bir güvenlik sunmaktadır.

Kullanıcı site üzerinde ödeme işlemini yaparken, kredi kartı bilgilerini girip ödemeyi tamamla dediğinde, banka tarafından kullanıcının cep telefonuna sadece o alışverişe özel bir kod gönderilir. Gönderilen kod, internet sitesinde açılan pencereye girildikten sonra ödeme işlemi tamamlanmış olur.

Böylelikle kredi kartı hırsızlıklarına ve sahtecilik işlemlerine karşı bir önlem alınmış olur.

Lexparts ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı ile 3D Secure ödeme yöntemi kullanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

Havale / EFT

Günümüzde en çok kredi kartıyla ödeme kullanılsa da ödeme yöntemi olarak Havale ve EFT seçeneklerini kullananların sayısı da oldukça fazla. Bu nedenle ödeme seçeneklerimiz arasında bu yöntem de bulunuyor.

Lexparts.com.tr veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden sipariş veren müşterilerimiz ödeme yöntemi olarak Havale/Eft yöntemi ile ödeme yapabilmektedir.

Kredi kartı internet alışverişe açık olmayan veya güvenlik nedeniyle çekinen müşterilerimiz Havale veya EFT ile ödeme yapabilirler. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra bizlere email aracılığı ile bilgi vermeleri gerekmektedir. Sistemin işleyişi için gerekli olan bilgilendirme yapacağınız email adresimiz : info@lexparts.com.tr ' dir.

Yetkili Distribütör
7/24 Teknik Destek
İade Garantisi