Lexmark İlave Garanti Paketleri

Lexmark Garanti Paketleri ile ürünlerinizin Garantisini uzatabilir ya da Garantisiz yazıcınızı Garanti kapsamına alabilirsiniz. Lexmark ürünlerinin arızalanması durumunda da, EMSA Lexmark İş Ortağı ve Tek Parça Distribütörü olarak servis hizmetini kendisi ve Uzman Geniş Servis ağıyla tüm Türkiye’de siz değerli müşterilerine sunabilmektedir. 

Uzatılmış garantiler, önceki garantinin süresi sona ermeden önce satın alınmalıdır. Garanti kapsamı dışına çıkılması durumunda, bölüştürülmüş yeniden sağlama ücreti gerekecektir.

Lexmark Yerinde Servis garantisi kapsamında, teknik sorununuzun telefon üzerinden çözülememesi durumunda, Lexmark Teknik Destek temsilcisi tarafından sonraki iş günü servisi için bulunduğunuz yere yetkili bir Lexmark servis teknisyeni gönderilir. Teknisyen, kusurlu cihazın bulunduğu yerde servis işlemlerini gerçekleştirir ve cihazın Lexmark'ın kalite ve performansla ilgili en sıkı standartlarına uygun hale gelmesini sağlar. Bu teklif, telefon ve web tabanlı desteği, tüm parçalar ile işçiliği ve yerinde servis ile test işlemlerini kapsar.

Size Özel Fiyatlar için 444 22 06 - parca@emsabt.com.tr Bizleri arayınız.

Lexmark Garanti Paket Avantajları;
•    Standart garantileri uzatır ve hizmet seviyesini yükseltir,
•    Yerinde Hızlı Servis Hizmetini sunar.
•    Kullanıcı hatası ve Ömürlü parçalar dışında oluşan parça değişimlerini Garanti kapsamına alır.

 

Yetkili Distribütör
7/24 Teknik Destek
İade Garantisi