Neden Orijinal Lexmark parçaları kullanılmalıdır?

Neden Orijinal Lexmark parçaları kullanılmalıdır?

Lexmark ödüllü cihazları, basılı kopya ve dijital dünyalarınızı birleştiren güçlü bir platform sunarak bilgiyi ihtiyacınız olan yerde ve zamanda parmaklarınızın ucuna getirir. Lexmark donanımınızın en üst düzeyde çalışmaya devam etmesi için daima orijinal Lexmark parçaları kullandığınızdan emin olun.

Gerçek yenilik taklit edilemez.

İyi yazdırma kalitesi çok önemlidir. Ne de olsa, söz konusu olan sizin imajınızdır! Orijinal Lexmark parçaları kullanarak ilk sayfadan son sayfaya kadar tutarlı, yüksek kaliteli yazdırmaya güvenebilirsiniz. Düşük maliyetli ucuz markalardan farklı olarak, Lexmark parçaları performansı en iyi hale getirmek, yazıcı ömrünüzü maksimuma çıkarmak ve mükemmel yazdırma kalitesi sunmak üzere özenle tasarlanmıştır.

Isıtıcı bakım kitlerinin kullanım süresi

bar graph

Lexmark Orijinal Parçaları, Orijinal olmayan Lexmark parçalarını önemli oranda geride bırakır.

Testler, sadece Lexmark Orijinal Parçalarının, Lexmark yüksek performans kalitesine ve güvenlik standartlarına eriştiğini göstermektedir.

Lexmark dışında parçalar kullanıldığında, testler düşük yazıcı kalitesi ve ısıtıcının aşınma riskine bağlı yazıcı hatalarının artan riskini göstermektedir.

Orijinal Olmayan Lexmark parçalarının gizli maliyetlerini daima göz önünde bulundurmanız önemlidir:

 • Yazıcının uygun olmamasına bağlı aksama süresi ve zaman kaybı
 • Masraflı ek hizmet ziyaretleri
 • Artan yönetim zamanı
 • Artan değiştirme masrafı (garanti dışındaysa)
 • Azalan müşteri memnuniyeti

Bu, müşteri memnuniyetsizliğinin yanı sıra, genel ek gizli maliyetler anlamına gelen güvenilirlik sorunlarına ve donanım arızalarına yol açabilir.

Vakit nakittir ve zayıf performansa bağlı zaman kaybı kolayca geri kazanılamaz. İşte bu yüzden, Orijinal Lexmark Parçaları performansı en iyi hale getirmek ve yazıcı ömrünü maksimuma çıkarmak üzere tasarlanmıştır.

Not: Lexmark yakın zaman önce, Lexmark Orijinal Parçalarının performansını diğer üçüncü taraf markalarla karşılaştırmak üzere bir ısıtıcı testi gerçekleştirmiştir. Yazıcılar      (T65x & X65x) ısıtıcı bakım kiti arızası meydana gelene kadar sürekli yazdırma modunda test edilmiştir. Isıtıcı testi, Lexmark'ın Lexington Kentucky'deki Lexmark laboratuarında Nisan 2012'de gerçekleştirilmiştir.

Üstün Tasarım & Mühendislik

 • Lexmark ürünler ve parçaları, başlangıçtan itibaren yazıcı performansını en iyi hale getirmek ve yazıcı ömrünü maksimuma çıkarmak üzere birlikte tasarlanmıştır.
 • 2000'den fazla ödülle dünya çapında teknoloji lideri olarak tanınan Lexmark, parça envanterini yeni teknolojik gelişmelerle güncel tutar.
 • Orijinal Lexmark Parçalarına, sık sık orijinal olmayan parçalarda mevcut olmayan güncellenmiş mühendislik değişikleri ve geliştirmeleri yapılır.

Kalite & Güvenilirlik

 • Lexmark, parçalarını geniş bir koşul aralığında etkin ve güvenli biçimde çalışacak biçimde tasarlar.
 • Etkin ve güvenli biçimde çalıştıklarından emin olmak için, Lexmark parçaları üretime geçilmeden önce sıkı kalite standartlarına göre test edilir.
 • Lexmark Orijinal Parçaları yazıcı arızalarını önlemeye yardımcı olur, aksama süresini azaltır ve masraflı ek hizmet ziyaretleri riskini önler.

 

Güvenlik & Gizlilik

 • Lexmark orijinal parçaları, üretim sürecinde çevre üzerindeki etkiyi en aza indirecek ve geri dönüşümü kolaylaştıracak biçimde ambalajlanmıştır.
 • Bazı OEM olmayan parçalar ve kopya ısıtıcılar, Lexmark'ın kullandığı güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Bu, tasarım veya malzemelerin, fazla ısınma riskini muhtemelen artırabileceği veya bir yangın tehlikesi oluşturabileceği anlamına gelir.
 • Lexmark garantisi veya süresi uzatılmış garantileri, Lexmark olmayan parçaların kullanımdan kaynaklanan hasar masrafını veya düşük yazdırma kalitesini kapsamaz.

.

Yetkili Distribütör
7/24 Teknik Destek
İade Garantisi